ATV’nin “Ateş Kuşları” Dizisinden Yeni Tanıtım!

ATV’nin “Ateş Kuşları” Dizisinden Yeni Tanıtım!

  Aralık 12, 2022

  40 Okunma

Yakında ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Ateş Kuşları” dizisinden yeni bir kısa tanıtım fragmanı yayınlandı! Yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği “Ateş Kuşları” dizisi yakında ATV ekranlarında olacak. Henüz kesin yayın tarihi açıklanmasa da, yapımı bekleyenleri sevindirecek yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.   “Ateş Kuşları” dizisinin oyuncuları kim? Oyuncu kadrosu il...

Yakında ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Ateş Kuşları” dizisinden yeni bir kısa tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği “Ateş Kuşları” dizisi yakında ATV ekranlarında olacak. Henüz kesin yayın tarihi açıklanmasa da, yapımı bekleyenleri sevindirecek yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

 “Ateş Kuşları” dizisinin oyuncuları kim?

Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken “Ateş Kuşları” dizisinde İlayda Alişan, Hande Soral, Efekan Can, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan gibi isimler yer alıyor.

“Ateş Kuşları” dizisinin konusu ne?

Ateş Kuşları” dizisi kadere karşı koymayı başaran sokak çocuklarının hikayesini anlatıyor. Kendilerine “Köksüzler” diyen grubun en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik olan beş sokak çocuğundan oluşuyor. Çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla ise hayatları farklı bir yola sapıyor. Dizide, bu çocukların “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşme yolculuğunu izliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Tek parça halinde dilemiş olduğunuz gibi güvenilir kesintisiz film izle keyfini yaşaya bilirsiniz. En güncel filmleri sitemiz üzerinde değerli film severlere sunmaya ve kesintisiz bir film keyfi yaşamanıza olanak sağlamaktayizdir.

Filmizlemobil.Com Sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza en iyi filmleri sunmaktayizdir. Hiç bir yerde bulamayacağınız bütün filmleri sitemizde yer alarak daha keyifli ve kesintisiz bir film izleme heyecanına kapıla bilirsiniz. Sunduğumuz bütün filmlerin hepsi Full HD Kalitesiyle ayarlanmıştır. Nezih ve kaliteli bir film izlemek isteyenlere sunduğumuz filmler özellikle Korku Filmleri ve Türkçe Altyazı yazı filmleri en çok tercih edilen filmler arasında yerini almaktadir. Yerli filmler olarakda bir çok seçeneklerimiz ve filmlerimiz kategorilerimiz sayesinde yer almaktadir.

Sitemizde yerli ve yabancı , Aksion Filmi ve çok diziler filmler bulunmaktadir. Bunun için Film izleyenleri bir arada toplayıp en iyi filmleri sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekip kadromuz ile güncel bir şekilde vizyonu takip ederek güncel filmlerin yer almasını sağlamaktayizdir. Eğerki sizlerinde istemiş olduğunuz filmler var ise bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü vizyondaki bütün filmleri sitemizde barındırmak için ve sizlerin filmleri kesintisiz ücretsiz izlemeniz için caba sarf etmekteyizdir.

Filmizlemobil Ailesi olarak sizlerin her zaman yanınızda olup istemiş olduğunuz istek ve dileklerinizi yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz film izlemek artık daha çok kolay ve keyifli vakit geçirmeniz için sunuluyor. Sitemizde izleyeceğiniz bir çok kategoriler ve imkanları sizlere sunmaktayizdir. Yerli Film izle , Yabancı film izle, Türkçe dublaj filmleri izle, HD film izle , Hd tek parça filmleri izle, ve özellikle en çok tercih edilen Film izle popülerliğini sağlamaya devam ediyoruz

Tek parça halinde güvenilir nezih ve kesintisiz tamamıyla ücretsiz reklamsız bir Hd Fim izle, Hd Tek parça Film 1080p Film izle