Luca Guadagnino’nun Yeni Filminde Daniel Craig Başrolde!

Luca Guadagnino’nun Yeni Filminde Daniel Craig Başrolde!

  Aralık 12, 2022

  34 Okunma

Film, William S. Burroughs imzalı "Queer" romanından uyarlanıyor.

“Call Me By Your Name”, “Suspiria” gibi filmlere imza atan ve son olarak “Bones and All” ile Venedik Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanan Luca Gudagnino’nun yeni filminde başrolü Daniel Craig üstlenecek.

Filmin, ünlü yazar William S. Burroughs tarafından yazılan ve önceki romanı “Junkie”nin yarı devamı niteliğindeki erken dönem kısa romanı “Queer”den uyarlanacağı bildiriliyor. Hikaye, Mexico City’de yaşayan Lee adındaki bir adamın ve bir grup Amerikalı gurbetçi kolej öğrencisi ve yarı zamanlı işlerle hayatta kalan bar sahipleri arasındaki hayatını anlatıyor.

Kendine güveni olmayan Lee, Allerton adında genç bir adamın peşine düşer. Allerton, Burroughs ile arkadaş olan Florida’dan terhis edilmiş bir Donanma askerinden ilham alan bir karakter. “Queer” 1950’lerin başlarında yazılmasına rağmen 1985 yılında okuyucuyla buluştu.

Aynı romanın beyaz perde uyarlamaları daha önce de gündeme gelmişti. Neredeyse on yıl önce, Steve Buscemi’nin yöneteceği bir uyarlama için hazırlıklar başlamıştı. Filmin senaryosunu Oren Moverman kaleme alacak ve ana karakterleri Stanley Tucci ile Ben Foster oynayacaktı ancak bu proje hayata geçirilmeden iptal edildi.

Guadagnino son olarak Zendaya başrollü “Challengers” filminin çekimlerini tamamladı. Film şu anda post-prodüksyon sürecinde. Geçtiğimiz yıl James Bond rolüyle vedalaşan Daniel Craig ise çok yakında “Knives Out” devam filmi “Glass Onion: A Knives Out Mystery” ile izleyici karşısına çıkacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Tek parça halinde dilemiş olduğunuz gibi güvenilir kesintisiz film izle keyfini yaşaya bilirsiniz. En güncel filmleri sitemiz üzerinde değerli film severlere sunmaya ve kesintisiz bir film keyfi yaşamanıza olanak sağlamaktayizdir.

Filmizlemobil.Com Sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza en iyi filmleri sunmaktayizdir. Hiç bir yerde bulamayacağınız bütün filmleri sitemizde yer alarak daha keyifli ve kesintisiz bir film izleme heyecanına kapıla bilirsiniz. Sunduğumuz bütün filmlerin hepsi Full HD Kalitesiyle ayarlanmıştır. Nezih ve kaliteli bir film izlemek isteyenlere sunduğumuz filmler özellikle Korku Filmleri ve Türkçe Altyazı yazı filmleri en çok tercih edilen filmler arasında yerini almaktadir. Yerli filmler olarakda bir çok seçeneklerimiz ve filmlerimiz kategorilerimiz sayesinde yer almaktadir.

Sitemizde yerli ve yabancı , Aksion Filmi ve çok diziler filmler bulunmaktadir. Bunun için Film izleyenleri bir arada toplayıp en iyi filmleri sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekip kadromuz ile güncel bir şekilde vizyonu takip ederek güncel filmlerin yer almasını sağlamaktayizdir. Eğerki sizlerinde istemiş olduğunuz filmler var ise bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü vizyondaki bütün filmleri sitemizde barındırmak için ve sizlerin filmleri kesintisiz ücretsiz izlemeniz için caba sarf etmekteyizdir.

Filmizlemobil Ailesi olarak sizlerin her zaman yanınızda olup istemiş olduğunuz istek ve dileklerinizi yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz film izlemek artık daha çok kolay ve keyifli vakit geçirmeniz için sunuluyor. Sitemizde izleyeceğiniz bir çok kategoriler ve imkanları sizlere sunmaktayizdir. Yerli Film izle , Yabancı film izle, Türkçe dublaj filmleri izle, HD film izle , Hd tek parça filmleri izle, ve özellikle en çok tercih edilen Film izle popülerliğini sağlamaya devam ediyoruz

Tek parça halinde güvenilir nezih ve kesintisiz tamamıyla ücretsiz reklamsız bir Hd Fim izle, Hd Tek parça Film 1080p Film izle