Morgan Smallbone

 1. Carmen film izle
  Tüm Bilgiler
  Carmen film izle 2022 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Carmen 2022 türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı izle Filmizlemobil sitemizden izle. 2022 yapımı Carmen filmi, Georges Bizet'in klasik operasının günümüzde yeniden tasavvurudur. Filmde Melissa Barrera, annesinin bir uyuşturucu kartelinin elinde öldürülmesine tanık olduktan sonra Meksika çölünden kaçan genç bir kadın olan Carmen'i canlandırıyor. Yolda, sınırda devriye gezen kanunsuz bir asker haline gelen eski bir denizci olan Aidan (Paul Mescal) ile tanışır. Carmen ve Aidan, geçmişlerine rağmen kaos ve belirsizliğin ortasında aşkı bulurlar. Yakalanmaktan kurtulma ve kartel ile yetkililerin önünde kalma arayışlarında, Carmen'in annesinin Los Angeles'ta bir dans kulübü işleten arkadaşı Masilda (Rossy de Palma) gibi kişilerle yolları kesişir. Filmin sonu belirsiz. Bazı eleştirmenler bunu, Carmen ve Aidan'ın nihayet birlikte huzur ve mutluluğu bulmasıyla mutlu son olarak yorumladılar. Diğerleri bunu daha belirsiz bir son olarak gördü ve Carmen'in kaderi izleyicinin yorumuna bırakıldı.
  • 2023
  • Avusturalya,France
  • 1080P
  • IMDb 6.4
Tek parça halinde dilemiş olduğunuz gibi güvenilir kesintisiz Film izle keyfini yaşaya bilirsiniz. En güncel filmleri izleyeceğiniz film izleme kalitesiyle sitemiz üzerinde değerli film severlere sunmaya ve kesintisiz bir film keyfi yaşamanıza olanak sağlamaktayizdir.

Filmizlemobil.Com Sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza en iyi filmleri sunmaktayizdir. Hiç bir yerde bulamayacağınız bütün filmleri sitemizde yer alarak daha keyifli ve kesintisiz bir film izleme heyecanına kapıla bilirsiniz. Sunduğumuz bütün filmlerin hepsi Full HD Kalitesiyle ayarlanmıştır. Nezih ve kaliteli bir film izlemek isteyenlere sunduğumuz filmler özellikle Korku filmleri ve Türkçe Altyazı yazı filmleri en çok tercih edilen filmler arasında yerini almaktadir. Yerli filmler olarakda bir çok seçeneklerimiz ve filmlerimiz kategorilerimiz sayesinde yer almaktadir.

Sitemizde yerli ve yabancı , Aksion Filmi ve çok diziler filmler bulunmaktadir. Bunun için Film izleyenleri bir arada toplayıp en iyi filmleri sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekip kadromuz ile güncel bir şekilde vizyonu takip ederek güncel filmlerin yer almasını sağlamaktayizdir. Erotik Film Eğerki sizlerinde istemiş olduğunuz filmler var ise bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü vizyondaki bütün filmleri sitemizde barındırmak için ve sizlerin filmleri kesintisiz ücretsiz izlemeniz için caba sarf etmekteyizdir.

Filmizlemobil Ailesi olarak sizlerin her zaman yanınızda olup istemiş olduğunuz istek ve dileklerinizi yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz film izlemek artık daha çok kolay ve keyifli vakit geçirmeniz için sunuluyor. Sitemizde izleyeceğiniz bir çok kategoriler ve imkanları sizlere sunmaktayizdir. Yerli Film izle , Yabancı film izle, Türkçe dublaj filmleri izle, HD film izle , Hd tek parça filmleri izle, ve özellikle en çok tercih edilen Film izle popülerliğini sağlamaya devam ediyoruz

Tek parça halinde güvenilir nezih ve kesintisiz tamamıyla ücretsiz reklamsız bir HD Film izle, Hd Tek parça Film 1080p Film izle

TELİF BİLDİRİMİ İÇİN [email protected] Mail Adresimize mail göndere bilirsiniz.